Peter Pauper Pres

Snopake/Swordfish

Snopake - wszystko w porządku

Snopake to marka, która udowodniła, że współczesne biuro może być kolorowe, a przechowywanie i prezentacja dokumentów to dziedzina, w której ciągle można dokonywać kolejnych rewolucji.

Swoją bogatą historię rozpoczęła w 1955 roku od produktu, z którego korzystamy do dziś – korektora w płynie. W 1988 roku wypuściła na rynek pierwsze teczki polipropylenowe (polyfiles). Teczki odniosły jeszcze większy sukces i nadal stanowią istotną cześć oferty Snopake. Prześwitujące bezbarwne i kolorowe teczki z zamknięciem typu napa służą do archiwizowania, prezentowania i przechowywania dokumentacji. W ofercie Snopake można znaleźć również segregatory, podkładki, kołonotatniki, karteczki samoprzylepne, organizery i wiele innych, niezbędnych w biurze akcesoriów.

W 2024 roku firma dołączyła do swojego bogatego portfolio linię produktów ReBornwykonanych z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia.

W 2005 firma Snopake dołączyła do swojej oferty urządzenia oraz akcesoria biurowe, które są znane pod marką Swordfish. Poza niszczarkami, laminatorami, do kluczowych produktów tej marki należą gumki i temperówki. Wszystkie wyroby Swordfish charakteryzują się najwyższą starannością wykonania, nowoczesną stylistyką, ale przede wszystkim wysoką funkcjonalnością.

Produkty Snopake i Swordfish sprzedawane są w ponad 70 krajach. Od marca 2015 dostępne są również w Polsce, a Sztuka Rodzinna jest ich wyłącznym dystrybutorem.

Kolekcje

Ciekawostki

Nowości

Teczki kopertowe Vista z nadrukami inspirowanymi malarstwem impresjonistów. Pięć formatów i cztery wzory do wyboru…

Aktualności

W marcu i kwietniu pojawiliśmy się na wszystkich najważniejszych targach papierniczych w Polsce.

Blog

Jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i wykorzystać potencjał Allegro? Garść praktycznych wskazówek.