Peter Pauper Pres

Peter Pauper Press

Peter Pauper Press

To amerykańska firma, która prawie od stulecia pozostaje w rękach tej samej rodziny. Założona w 1928 roku przez Petera Beilensona, obecnie prowadzona jest już przez trzecie i czwarte pokolenie – jego wnuka i prawnuczkę.

Naczelnym celem firmy było i jest tworzenie produktów doskonałej jakości w przystępnych cenach. I choć wyroby firmy jakością nie odbiegają od najbardziej ekskluzywnych artykułów w swojej kategorii, ich cena nadal pozostaje bardzo atrakcyjna.

W ofercie firmy Peter Pauper Press są papeterie, książki, pióra, artykuły do malowania i kolorowania, ale przede wszystkim organizery, planery i notatniki.

Okładki notatników są pełne motywów roślinnych i zwierzęcych, stworzonych w pięknej, harmonijnej kolorystyce. Zachwycają detalami, takimi jak opalizujące refleksy, poblask złota na wypukłych elementach oraz złocone lub srebrzone brzegi stron. W ofercie wydawcy są również notatniki z okładkami stanowiącymi replikę oryginalnych opraw introligatorskich, inspirowanych wzornictwem perskich dywanów. Notatniki posiadają twarde oprawy i kremowe kartki. Jako jeden z nielicznych producentów Peter Pauper Press stosuje kartki o gramaturze 120 g/m2, które nie prześwitują i doskonale nadają się do pisania piórem.

Biorąc do ręki produkty marki Peter Pauper Press nie można się oprzeć wrażeniu, iż trzyma się produkt wyjątkowy, stworzony dla wybranej, wrażliwej na piękno grupy osób.

Kolekcje

Ciekawostki

Nowości

Teczki kopertowe Vista z nadrukami inspirowanymi malarstwem impresjonistów. Pięć formatów i cztery wzory do wyboru…

Aktualności

W marcu i kwietniu pojawiliśmy się na wszystkich najważniejszych targach papierniczych w Polsce.

Blog

Jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i wykorzystać potencjał Allegro? Garść praktycznych wskazówek.