Peter Pauper Pres

O nas

Wszystko zaczęło się od notatników

Pomimo iż coraz częściej korzystamy z urządzeń elektronicznych do robienia notatek, czysta kartka papieru ma nadal wielki potencjał. Nic tak nie inspiruje do rysowania lub dzielenia się swoimi myślami, jak niezapisana strona. A ponieważ każdy z nas ma bardzo osobiste podejście do własnych przemyśleń, idealnie jest zapewnić im wyjątkową oprawę. Nie ma lepszego sposobu niż zapisać je na stronach ekskluzywnego notatnika. Bo nie tylko treść, ale i forma ma znaczenie.

Gdy w nasze ręce trafiły notatniki Paperblanks, od razu wiedzieliśmy, że są wyjątkowe. Piękne, eleganckie, zaprojektowaną z myślą o tych, dla których ważne jest nie tylko to, co zanotują, ale także sposób, w jaki to zrobią.

2006
2009
2011
2020

Pomimo iż tradycyjne podejście do robienia notatek jest naszą główną ideą, nie rezygnujemy ze zdobyczy, jakie oferują nowoczesne technologie. Uruchomiliśmy sklep internetowy i panel do obsługi zamówień hurtowych, by nasza oferta mogła dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Współpracujemy z dużymi sieciami sklepów, hurtowniami, ale także z niezależnymi galeriami i sklepami plastycznymi. Wśród nich jest także miejsce dla Twojej firmy.

Naszą dewizą jest solidność i uczciwość w relacjach z naszymi kontrahentami. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo, ale i bezpośredni kontakt. Bo słowa są ważne. A to, co oferujemy jest wyjątkowe, ponadczasowe, a przede wszystkim warte zapamiętania.

Dlatego: zanotuj to!

Zapraszamy,
Narcyz Kamiński z drużyną

Kolekcje

Ciekawostki

Nowości

Teczki kopertowe Vista z nadrukami inspirowanymi malarstwem impresjonistów. Pięć formatów i cztery wzory do wyboru…

Aktualności

W marcu i kwietniu pojawiliśmy się na wszystkich najważniejszych targach papierniczych w Polsce.

Blog

Jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i wykorzystać potencjał Allegro? Garść praktycznych wskazówek.