Peter Pauper Pres

O nas

Wszystko zaczęło się od notatników.

Pomimo iż coraz częściej korzystamy z urządzeń elektronicznych do robienia notatek, czysta kartka papieru ma nadal wielki potencjał. Nic tak nie inspiruje do rysowania lub dzielenia się swoimi myślami, jak niezapisana strona. A ponieważ każdy z nas ma bardzo osobiste podejście do własnych przemyśleń, idealnie jest zapewnić im wyjątkową oprawę. Nie ma lepszego sposobu niż zapisać je na stronach ekskluzywnego notatnika. Bo nie tylko treść, ale i forma ma znaczenie.

Gdy w nasze ręce trafiły notatniki Paperblanks, od razu wiedzieliśmy, że są wyjątkowe. Piękne, eleganckie, zaprojektowaną z myślą o tych, dla których ważne jest nie tylko to, co zanotują, ale także sposób, w jaki to zrobią.

2006
2009
2012

Pomimo iż tradycyjne podejście do robienia notatek jest naszą główną ideą, nie rezygnujemy ze zdobyczy, jakie oferują nowoczesne technologie. Uruchomiliśmy sklep internetowy i panel do obsługi zamówień hurtowych, by nasza oferta mogła dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Współpracujemy z dużymi sieciami sklepów, hurtowniami, ale także z niezależnymi galeriami i sklepami plastycznymi. Wśród nich jest także miejsce dla Twojej firmy.

Naszą dewizą jest solidność i uczciwość w relacjach z naszymi kontrahentami. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo, ale i bezpośredni kontakt. Bo słowa są ważne. A to, co oferujemy jest wyjątkowe, ponadczasowe, a przede wszystkim warte zapamiętania.

Dlatego: zanotuj to!

Zapraszamy,
Narcyz Kamiński z drużyną

Kolekcje

Ciekawostki

Narcissus

COSMO to seria zeszytów szkolnych zaprojektowanych z myślą o chłopcach, ale równie chętnie jest wybierana przez dziewczynki. Podoba się niezależnie od wieku, zarówno młodszym dzieciom, jak i nastolatkom.

Czytaj dalej

Blog

Przelotna myśl może być początkiem ponadczasowego wynalazku. Szkic stanowi pierwszy krok na drodze, na końcu której czeka wielkie dzieło…

Czytaj dalej

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dane kontaktowe

Sztuka Rodzinna Narcyz Kamiński
ul. Kaszubska 25, 85-048 Bydgoszcz
budynek Famoru

Narcyz Kamiński – właściciel

Telefon: +48 604 230 217

e-mail: narcyz.kaminski@sztukarodzinna.eurodzinna.eu

Godziny pracy: 8:00- 16:00

Dane kontaktowe

Monika Urbańska – Biuro Obsługi Klienta tel. 721 747 721, biuro@sztukarodzinna.eurodzinna.eu

Angelina Mosur-Galicka – współpraca e-commerce tel. 609 176 294, ecommerce@sztukarodzinna.eurodzinna.eu

Grzegorz Kałuża – przedstawiciel handlowy południe tel. 725 005 885, ph@sztukarodzinna.eurodzinna.eu

Adam Wieczorek – magazyn tel. 534 696 183, magazyn@sztukarodzinna.eurodzinna.eu