Peter Pauper Pres

Narcissus

Narcissus - kropki nad i

Marka Narcissus powstała z inspiracji i zachwytu nad sprzedawanymi przez nas artykułami. W 2015 roku postanowiliśmy do dystrybuowanych przez nas perełek dorzucić własne pomysły. Naszym pierwszym doświadczalnym poletkiem stały się zeszyty i kołonotatniki w kolorowych, prześwitujących okładkach z polipropylenu. Eksperyment okazał się na tyle udany, że zeszyty pozostały w naszej ofercie do dziś, choć ich wygląd stopniowo ewoluował. Serię w jednokolorowych okładkach rozbudowaliśmy o nowe linie – FUN i COSMO. Zeszyty FUN ze zwierzakami podbiły serca wszystkich klientów, a COSMO zachwyciły nietuzinkowymi, kosmicznymi grafikami.

Zeszyty to jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziecie doskonałe jakościowo szkicowniki, których zaletami są papier o gramaturze 120, kartki z perforacją, duży wybór formatów, inspirujące grafiki na okładkach oraz bardzo przystępna cena.

Kolejnymi przełomowymi produktami okazały zeszyty i bloki z zadrukiem w kropki, które jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na polski rynek. Okazały się być niezastąpione w tworzeniu bullet journali, plannerów, projektowaniu, robieniu notatek lub tworzeniu geometrycznych rysunków. Choć pomysł początkowo wydawał się być nieco ryzykowny, kropki pozostały z nami do dziś i nadal są kupowane równie chętnie, jak na początku.

Wyszliśmy także naprzeciw modzie na artykuły kreatywne i dodaliśmy do naszej oferty najpierw wielofunkcyjne taśmy DUCT TAPE, a następnie dekoracyjne taśmy Washi. Listę możliwości ich zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia. W ofercie mamy bardzo szeroką gamę wzorów i kolorów, dostosowanych do niemal każdej okazji, nastroju i pomysłu.

Nie sposób nie wspomnieć także o naszych pamiętnikach zamykanych na kłódkę, dużym wyborze piórników, ekologicznej serii zeszytów i teczek ECO oraz teczkach ze zwierzakami FUN.

Koniecznie musicie także poznać nasze torebki z suwakiem, wykonane z tworzywa EVA z zatopioną siatką mesh. Doskonale sprawdzą się jako etui na dokumenty, z którego nic nie wypadnie, a zawartość będzie chroniona przed zabrudzeniem i zachlapaniem. Mniejsze torebki mogą służyć jako portfele lub organizery na drobne przedmioty. Przetestowaliśmy również nasze torebki na siłowni oraz basenie i okazały się niezastąpione. Świetnie sprawdzają się również w podróży jako dodatkowa, luźna kieszeń w walizce. Są odporne na pękanie, promieniowanie UV, a cztery formaty i pięć kolorów sprawią, że na pewno znajdziesz swój ulubiony model.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej oferty, ale ciągle szukamy nowych pomysłów, inspiracji i nigdy nie wiemy, w jakim kierunku nas zaprowadzą. Jedno możemy zagwarantować: na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Kolekcje

Ciekawostki

Nowości

Teczki kopertowe Vista z nadrukami inspirowanymi malarstwem impresjonistów. Pięć formatów i cztery wzory do wyboru…

Aktualności

W marcu i kwietniu pojawiliśmy się na wszystkich najważniejszych targach papierniczych w Polsce.

Blog

Jak zwiększyć sprzedaż w Internecie i wykorzystać potencjał Allegro? Garść praktycznych wskazówek.